Výroba

Podešev: výroba a charakteristika

  • Thermoelastoplast - TPE - je to syntetické vytvořeny materiál.

Představuje novou zvláštní skupinu syntetických podrážkových materiálu, ve kterých velice dobře využita elasticita kaučuku a termoodolnost termoplastu.

Unikátní fyzikální vlastnosti TPE způsobené strukturou materiálu.

TPE podešev je to integrální struktura: vnější vrstva podrážky jednotná, vnitřní - porézní.

Podešev, vyrobena z TPE, má teto vlastnosti

  • elasticita, ohebnost a pružnost

  • vysoké amortizační vlastnosti

  • vysoký koeficient tření a odolnost vůči odřenině

  • velmi dobré ukazatele chráněni tepla a odolnost vůči teplotním poklesům

Co je to lisované kůže?

  • Lisované kůže" - není profesionální výraz. Jméno s největší pravděpodobností vznikl v každodenních obchodníků. "Lisované kůže" - materiál vyrobený tlakem z odpadů z kůže.

Jedna ze složek použitých při jeho výrobě - ​​to Trim, zápisků, chromované hobliny, kožený prach a jiné nečistoty, které zbyly po výrobě a řezání kůže.

Druhá složka - syntetická pojivová vlákna jakéhokoliv syntetického materiálu: polyester, polyamid, polyethylen, který se při zahřátí roztaví a lepené.

Třetí složka - syntetická termoplastická pryskyřice. Seznámí se s další vazby a tvrdnutí vláknité struktury. První koželužny ztrácet půdu do granulátoru. Směs se poté čistí z vlákna okolovolokonnyh prvků.

V další fázi se přidá ke směsi syntetických vláken, pojiva termoplastické syntetické pryskyřice a jiných přísad. Pak se směs v tvářecím zařízení je převeden do plochého listu.

  • dalším kroku - sušení listu v peci. A konečně, suchý list byl stlačen při teplotě nad teplotou tání pryskyřice na 17 stupňů na 15-60 sekund. Když se pryskyřice roztaví a impregnuje vláknitou strukturu. Po ochlazení kůže, jako je materiál, který se nazývá "tvarovaný kůži." Můžeme dělat jen povrch.

Je zcela jasné, že toto je děláno s cílem ušetřit suroviny a snížit náklady na výrobu. To je jedna věc - výrobek z jednoho kusu kůže, a něco zcela jiného - z drceného koženého odpadu. "Tvarovaná kůže" má všechny vlastnosti syntetického. Tento netkaný substrát, na kterém se povlak nanáší, aby simuloval přední povrch pokožky. Tato kůže nedýchá, nenechte si ujít vlhkost a vzduch. Kromě toho, že nemá odolné proti opotřebení a nerozbitné.

Tak, že produkt "tvarované kůži", dlouhou dobu.

Proto, jen vy můžete rozhodnout, co si vybrat: kůži, "naléhal kůže" nebo koženka. Optimální kombinace ceny a kvality každého určuje sám za sebe, podle svých osobních charakteristik života, osobních potřeb a přání

  • Existují tři způsoby, jak rozlišit pravé kůže z napodobování. Za prvé, že je třeba najít označení: znamení v podobě kůže bude znamenat přírodní materiál, diamant - syntetické a síťoviny - jiných materiálů. Za druhé, je třeba se podívat na řezu kůže u zámku. Pokud vidíte semiš, takže než si kůži, pokud textilie - syntetiky. A za třetí, je třeba cítit boty - měli by cítit přírodní kůže. Nicméně, tyto metody jsou vhodné pouze v případě, že v dobré víře výrobců obuvi a prodejců.

Chcete se podívat na nové výrobky?